Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Taiwan moss uprawa, warunki, rozwój | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Taiwan moss uprawa, warunki, rozwój

Mech przeznaczony do akwarium sprowadzony z Azji Południowo-Wschodniej.

Charakteryzuje się on cienkimi, jasnozielonymi łodyżkami. Przy odpowiednich warunkach panujących w akwarium mech, tworzy kępy bardzo szybko porastające całe podłoże.

Uprawa mchu tajwańskiego nie jest skomplikowane. Wymagane jest przede wszystkim dość mocne oświetlenie oraz zapewnienie dobrze natlenionej i bogatej w składniki mineralne wody. W takich warunkach mech rozrośnie się bardzo szybko i odkryje całe swoje piękno. Warto więc zadbać o jego rozwój.Rozmnażanie odbywa się poprzez podział rozrośniętej kępy.

Mech sprawdzi się w każdym akwarium bez względu na jego wielkość. Idealnie sprawdzi się w przedniej części akwarium. Mech nadaje się także do pokrycia wszelkiego rodzaju korzeni, kamieni czy kawałków drewna.

Podsumowując w związku z tym że jego uprawa nie jest problematyczna warto zastanowić się nad rozpoczęciem własnej uprawy mchu tajwańskiego.

Mikrozorium oskrzydlone warunki hodowli, występowanie
Mini pelia informacje, występowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme