Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Rozella białolica cena

Chcę kupić papugę rozella białolica. Ktoś wie, jaka jest średnia cena tego gatunku?

Papugi rozella białolica różnią się swoją ceną. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie i wiele zależy od tego, jaki to jest gatunek i jak długo jest już hodowana. Im młodsza papużka tym wyższą cenę można za nią zapłacić, bo wszystko jeszcze można przy nie zrobić. Rozella białolica potrafi kształtować się w cenie już od około 150 złotych. Nie jest to wysoka cena, ja za tak ładny okaz papugi.

Rozella królewska cena
Żako liberyjskie

3 komentarze

Add a Comment
  1. Czy rozella białolica jest drogim zakupem dla domowej hodowli?

    1. I tak, i nie. Generalnie jak na ceny papug to jest dość tanim zakupem. Kilka stówek maksymalnie i można hodować. Oczywiście są tańsze opcje, ale niestety są też dużo droższe. Cena rozelli kształtuje się więc pośrodku. Ostatnio widziałem opcje zakupu za mniej niż sto złotych.

  2. W rzeczywistości rozella białolica nie jest papugą zbyt drogą. Cena sięga około 150 złotych. Także w porównaniu do innych papug jest całkiem tania. Oczywiście zależy jeszcze kto sprzedaje papugę, czy jest już odchowana, czy może zupełnie młoda. Każdy sklep ma inny cennik. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki słowa rozella białolica cena, aby zobaczyć jak się to wszystko prezentuje. Przy odrobinie szczęścia można trafić na papugę za 100 złotych, tylko trzeba poświęcić trochę czasu na poszukiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme