Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Problemy Papużek falistych i jak je zwalczać | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Problemy Papużek falistych i jak je zwalczać

Papużka falista może być ptakiem wprost wymarzony dla osób które jako laicy zamierzają mieć ptaki. Ich hodowla nie jest problemowa, ptaszki te mają ogromnie piękne ubarwienie. Można je dostać w niemal wszelkich, możliwych odcieniach od bieli po zieleń a także błękit czy intensywną żółć. Papużka falista jest skrzydlatym pupilem małych gabarytów dal tego nie ma ona również dużych wymagań jeżeli chodzi wielkość klatki.W rzeczywistości woliera dla skrzydlatego przyjaciela zapewne nie będzie zbyt dużych rozmiarów, ale kiedy umożliwimy jej kilka chwil swobodnego polatania po pokoju chociaż raz w tygodniu, papuzia woliera nie musi osiągać tak znacznych wielkości. Hodowanie ich w warunkach domowych nie wiążę się również z dużymi kosztami, tak więc na hodowanie ich może sobie pozwolić nawet młoda osoba. Skąd wziąć papugę? Najczęściej mamy możliwość by ją kupić w sklepie zoologiczny. Niestety zwierzęta kupowane w takich miejscach, często są bardzo płochliwe, mogą również zostać zarażone jedną z wielu chorób.

Znacznie większą gwarancję iż nasz ptak będzie się dobrze chował da nam lęgarnia papug. Przede wszystkim gdy jest ona polegająca na hodowli jednego bądź dwóch gatunków i opiera się zwłaszcza na pasji obserwowania tych ptaków nie natomiast okazji do wzbogacenia się. Ofert sprzedaży warto szukać za równo w Internecie ale i w magazynach dla hodowców ptaków.

Afrykanka Ognistobrzucha - pielęgnacja, opieka, informacje
Hodowla papug afrykańskich i jej trudy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme