Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Pies Pointer – tresura, trening, szkolenie | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Pies Pointer – tresura, trening, szkolenie

Kochany piesek wśród wszystkich Brytyjczyków . Jest to myśliwy pies o instynkcie łowieckim. W każdym momencie kiedy tylko chcemy się rozerwać na świeżym powietrzu, możemy spokojnie zaszaleć właśnie z tym pieskiem, ponieważ kocha on galopowanie czy aportowanie. Przy odpowiednim podejściu do tego szczeniaczka, potrafimy nauczyć go dosłownie wszystkiego.W Polsce też jest popularny, ponieważ występuję na wystawach różnego rodzaju. Posiada bardzo krótką sierść. Ma 63-69 cm wzrostu i 20-30 kg masy ciała. Bardzo szanowany przez swoich panów. Wspaniale pochłania wiedzę z zakresu tresury. Często jego postać zauważymy z domieszką barwy białej oczywiście wraz z innymi.

We wcześniejszych latach uczestniczył w polowaniach nawet w partnerstwie z chartami. Teraz wystawiany na konkursach. Kiedy wynaleziono broń palną – pointer jest często używany do polowań jako wyżeł wielostronny, także bardzo się przyczynia w kwestiach społecznych. Kochany piesek, bardzo wesoły i przyjazny. Nie da się go nie lubić!

Pies Wyżeł Weimarski - umaszczenie, wygląd, opis
Pies Labrador Retriever - tresura, trening, umaszczenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme