Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papużki faliste rozmnażanie | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papużki faliste rozmnażanie

Witam, proszę mi powiedzieć coś o rozmnażaniu papugi falistej? Można tym nieco kierować? Ma się jakiś wpływ, jako hodowca?

Rozmnażanie papużek falistych nie jest prostym zadaniem. One przede wszystkim same muszą tego chcieć. Poza tym doświadczenia hodowców wskazują, że papużki w niewoli nie bardzo się do tego garną, więc tym bardziej trudno będzie jeszcze sterować tym procesem. Oczywiście, można próbować i nie jest powiedziane, że się w ogóle nie uda. Może być po prostu to bardzo, bardzo trudne.

Papuga nimfa cena
Papugi faliste płeć

2 komentarze

Add a Comment
  1. Chciałbym rozmnożyć papużki nimfy. Czy są jakieś specjalne rady dla takiego pomysłu?

    1. Najlepiej zapytać doświadczonego hodowcę. Rozmnażanie to dość poważna sprawa, tutaj nie jest dobrym pomysłem polegać na opiniach. Konkretne fakty u hodowcy lub weterynarza będą na wagę złota. Co więcej trzeba poznać kwestie prawne na temat powielania gatunków zwierząt. Są to sprawy dość drażliwe i nie należy podejmować się tego bez zasięgnięcia odpowiedniej rady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme