Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papugi nimfy rozmnażanie | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papugi nimfy rozmnażanie

Witam. Mam pytanie dotyczące rozmnażania nimfy. Jak to wygląda, jak przebiega? Czy możliwe jest rozmnażanie w domowej hodowli?

W kwestii rozmnażania nimf, warto wiedzieć, że są to tego typu papugi, które muszą skoncentrować się na jednym. Albo będą one ozdobą hodowcy i na tym będzie się skupiała ich aktywność, albo będą rodzicami. Papugi nimfy, gdy zdecydują się bowiem na rodzicielstwo, koncentrują się wówczas tylko na tym i tylko tym się zajmują. Nie stanowią już ozdoby domu.

Ile kosztuje papuga nimfa
Papugi nimfy hodowla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme