Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papugi nierozłączki hodowla | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papugi nierozłączki hodowla

Interesuje mnie pewna papuga, czy ktoś z was mógłby mi coś o niej napisać? Chodzi o papużki nierozłączki.

Papużki nierozłączki są niezwykle łatwe i przyjemne w hodowli. Zajmowanie się nimi nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Jedyne co trzeba zrobić to dbać o to, żeby miały cały czas pokarm i wodę do picia, a od czasu do czasu należy im sprzątnąć nieco w klatce, żeby nie przebywały w brudzie. Znacznie ważniejsze dla nierozłączek jest to by mieć swojego partnera. Jak sama nazwa wskazuje, są to nierozłączki. Nierozłączka przebywająca sama, bardzo szybko zdycha.

Papuga ara cena
Nierozłączki czerwonoczelne

2 komentarze

Add a Comment
  1. Czy hodowla nierozłączek jest ciężka czy banalna?

    1. Hodowla tego gatunku jest dość łatwa, o ile pamiętamy kupić parkę. Nie musimy wtedy poświęcać im tyle czasu co pojedynczej papudze, nie musimy nawet tak często ich wypuszczać, wystarczy by były najedzone i szczęśliwe oraz żeby miały sporo zabawek w swojej klatce. Poza tym spokojnie wystarczy im swoje towarzystwo. Nazwa papugi nie jest nadana na wyrost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme