Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papugi nierozłączki cena | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papugi nierozłączki cena

Chcę kupić papużki nierozłączki. Ktoś wie, jaka jest średnia cena tego gatunku?

Papużki nierozłączki różnią się swoją ceną. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie i wiele zależy od tego, jaki to jest gatunek i jak długo są już hodowane. Im młodsze papużki tym wyższą cenę można za nie zapłacić, bo wszystko jeszcze można przy niej zrobić. Nierozłączki potrafią kształtować się w cenie już od 150 złotych. Jest to stosunkowo przeciętna cena, jak za parkę. A są to bardzo przyjemne i łatwe w hodowli papużki.

Nierozłączki czerwonoczelne
Rozella królewska cena

3 komentarze

Add a Comment
  1. Czy 100 zł wystarczy mi na zakup papużek nierozłączek?

    1. Oczywiście i prawdopodobnie zostanie jeszcze na klatkę dla nich. Warto w nie zainwestować i pamiętać, że one muszą koniecznie być w parkach. Nie są drogie a sprawiają wiele radości. I co ważne – nie trzeba poświęcać im tyle czasu, co pojedynczym papugom. One same sobą doskonale się zajmują. I to jest główny argument w kwestii ich zakupu.

  2. Cenę papug nierozłączek z reguły różnicuje się ze względu na to, iż są nierozłączki czarnogłowe oraz czerwonoczelne. Te pierwsze kosztują około 150 złotych. Drugą z nierozłączek można już kupić za około 60 złotych. W zasadzie trudno określić skąd ta różnica, ale wystarczy rozejrzeć się w sklepach, by takie ceny zauważyć. Każda z tych papug warta jest swojej ceny, bo obie wyglądają doskonale. Niektórzy twierdzą, że daliby za nierozłączki każde pieniądze i coś w tym jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme