Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papugi ceny | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papugi ceny

Chcę kupić papugę. Ktoś wie, jaka jest średnia cena tych ptaków?

Papugi różnią się swoją ceną. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie i wiele zależy od tego, jaki to jest gatunek i jak długo jest już hodowana. Im młodsza papużka tym wyższą cenę można za nią zapłacić, bo wszystko jeszcze można przy nie zrobić. Papuga potrafi kształtować się w cenie już od 18 złotych, nawet do 3900 złotych, wiele zależy od jej gatunku, jej wymagań wobec pokarmu i środowiska i jej oczekiwań hodowlanych.

Papugi gatunki
Klatka dla papugi

1 Comment

Add a Comment
  1. Są różne papugi ceny też nie ma jednoznacznej. Sklep zoologiczny oferuje papugi od 30 złotych nawet do 10 000 złotych. Osoby prywatne wyceniają każdą papugę inaczej, biorąc pod uwagę jej wiek, zachowanie, a także umiejętności. Za ładną, zdrową, inteligentną papugę trzeba surowo zapłacić, ale z drugiej strony warto, gdyż może być fajnym przyjacielem człowieka. Odezwie się, pośpiewa, może nawet nauczy się konkretnych słów. Papugi na ogół są drogie, ale warte swej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme