Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papuga żako sprzedam | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papuga żako sprzedam

Mam papugę żako, którą chcę sprzedać. Może ktoś wie, jaką cenę mogę wziąć za tego ptaka, dodam, że nie jest on młody.

Żako to są bardzo drogie papugi, także śmiało możesz nie iść po kosztach. Wiele zależy od tego, jak bardzo jest stare to zwierzątko. Wiadomo, im młodsza tym droższa. Najtańsze papużki żako kosztują około 500 zł i cena stopniowo rośnie. Dobrze się więc musisz zastanowić, jak sam wyceniasz swoją papużkę, ile może być ona warta. Wiele też zależy od jej stanu zdrowia. Jeżeli jest on dobry, to wiadomo, że cenę można trochę podbić.

Żako kongijskie
Papuga żako cena

2 komentarze

Add a Comment
  1. Chętnie sprzedam papugę żako. Nie mam czasu na doglądanie ptaka. Okolice Krakowa. Za ile realnie mogę ją sprzedać?

    1. Jeśli jest to młoda papuga żako, to spokojnie można zacząć cenę od 3 tysięcy zł. Jeśli z kolei jest to ptak dogorywający, to około tysiąc zł. Porównaj swojego ptaka z ofertami na portalach ogłoszeniowych i miarodajnie oceń wartość swojej papużki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme