Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papuga żako cena | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papuga żako cena

Chcę kupić papugę żako. Ktoś wie, jaka jest średnia cena tego gatunku?

Papugi żako różnią się swoją ceną. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie i wiele zależy od tego, jaki to jest gatunek i jak długo jest już hodowana. Im młodsza papużka tym wyższą cenę można za nią zapłacić, bo wszystko jeszcze można przy nie zrobić. Żako potrafi kształtować się w cenie już od 500 złotych, nawet do 2500 złotych, czyli pięciokrotności ceny podstawowej.

Papuga żako sprzedam
Kakadu żółtoczuba

3 komentarze

Add a Comment
  1. Chętnie kupię papugę żako. Ile może ona kosztować.

    1. Ceny tego gatunku sięgają nawet kilku tysięcy zł. To droga zabawa, ale papuga żako jest znana od lat jako jedna z najdroższych na świecie. Piękna i kolorowa. Ale też wymagająca. W ogóle znana jest zasada, że im droższy pak, tym więcej uwagi wymaga. Żako to taki trochę diament wśród papug. A diamenty kosztują.

  2. Nie jest łatwo podać konkretną cenę. Otóż papuga żako może kosztować 2000 złotych, czasem 3000 złotych, a niekiedy ktoś chce się jej pozbyć i proponuje za darmo. Różne są sytuacje i to od tych sytuacji właśnie zależy cena. Na koszt wpływ ma wiek papugi, jej zachowanie, albo też stan zdrowia. No i oczywiście jeszcze trzeba uwzględnić to, że każdy sklep ma inne oczekiwania co do cen. Jedno jest pewne, taka papuga to nie byle jaki ptak, więc cena będzie wysoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme