Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papuga falista hodowla | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papuga falista hodowla

Witam, chcę zapytać o ciekawostki hodowlane dotyczące papugi falistej. Zamierzam taką przygarnąć i nie wiem czego się spodziewać.

Hodowla papugi falistej nie jest w ogóle niczym trudnym. Przede wszystkim, trzeba zdać sobie sprawę z tego, że najłatwiej sobie papużkę ułożyć póki jest jeszcze ona stosunkowo młoda i ni ma jeszcze żadnych nawyków. Oczywiście wszystkiego trzeba uczyć pomału i stopniowo, żeby nie przemęczać papużki. Poza tym są one bardzo łatwe w opiece i bardzo przyjazne, jeżeli dobrze się je traktuje. Nie sprawiają, więc żadnych problemów.

Co jedzą papugi faliste
Papuga falista długość życia

2 komentarze

Add a Comment
  1. Chciałbym poznać sprawdzone sposoby na efektywną hodowlę papug falistych. Mile widziane rady oraz przestrogi.

    1. Podstawę hodowli jest zapewnienie zwierzęciu przestrzeni. Duża klatka i częste okazje do polatania po mieszkaniu to ważne w hodowli ptaków aspekty. Oczywiście profilaktyka weterynaryjna oraz odpowiedzialna karma to kolejne ważne punkty na liście dobrego hodowcy. I rada na koniec – jeśli nie spełniasz podstawowych warunków dla tej hodowli, to nie zaczynają, zwierzę to nie zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme