Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Papuga Aleksandretta cena | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Papuga Aleksandretta cena

Witam. Może mi ktoś podpowiedzieć, ile kosztuje papuga aleksandretta?

Papugi aleksandretty należą raczej do drogich gatunków. Ich cena kształtuje się średnio od pięciuset złotych w przypadku papug, które już trochę przeżyły aż do ponad tysiąca, dwóch tysięcy, w przypadku papug, które są młode i w zasadzie dopiero będą przyjęte do hodowania. Wiadomo, że im starsza papuga tym krócej pożyje i ma już swoje nawyki. Młode papugi są jeszcze do ułożenia i stąd taka cena.

Papuga aleksandretta obrożna
Klatka dla papugi nimfy

2 komentarze

Add a Comment
  1. Czy papuga aleksandretta jest tak droga jak to wszyscy mówią? Zawsze mnie interesował ten gatunek.

    1. Aleksandretta to ptak wyróżniający się i rozpoznawalny. Takie ciekawe gatunki odpowiednio też kosztują. Niestety, ale to nie jest rozrywka dla niezamożnych ludzi. Poza ceną zakupu, kakadu wymaga tez więcej opieki i finansowego nakładu w czasie hodowli. Warto zajrzeć na fora i do poradników hodowców, by tam zasięgnąć szczegółów na temat gatunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme