Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Klatka dla papugi nimfy | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Klatka dla papugi nimfy

Witam, jaka powinna być klatka dla papugi nimfy?

Papugi nimfy dobrze czują się w klatkach dużych, przestronnych, takich, które dają im jakieś możliwości ruchowe. Jeżeli klatka jest zbyt mała, to zdecydowanie źle to działa na taką papużkę, czuje się ona przytłoczona i nieszczęśliwa, a w ich przypadku widać to dosłownie od razu. Dobrze też zainstalować kilka zabawek dla papużki i niezbędne będzie poidełko i karmnik.

Papuga Aleksandretta cena
Ile kosztuje papuga nimfa

2 komentarze

Add a Comment
  1. Jak duża powinna być klatka dla nimfy?

    1. Duża. Krótko mówiąc. Papugi muszą mieć gdzie rozłożyć skrzydła, muszą mieć gdzie polatać. To ptaki. I musimy o tym pamiętać. Klatka dla nimfy musi być naprawdę duża. I na tym można zakończyć dywagacje na ten dość oczywisty temat. W grafice wyszukiwarek można sobie unaocznić relatywny rozmiar klatek dla nimfy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme