Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Hodowla papug afrykańskich i jej trudy | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Hodowla papug afrykańskich i jej trudy

Wielu osób śni o trzymaniu własnego ptaka w domu. Odmian tego rodzaju zwierząt które da się hodować w mieszkaniu jest duże ilości. Do najchętniej wybieranych z nich zaliczane są mianowicie papugi afrykańskie. Dlaczego? Zwłaszcza z powodu niezwykle kolorowemu upierzeniu tych papug. Już w czasach królów i pozostałych arystokratów, papugi afrykańskie a także inne ptaki tropikalne stanowiły element wystroju wnętrz zamkowych sadów lub zamków.Dziś papugi afrykańskie są ws tanie znacznie uprzyjemnić chwile własnej samotności. Prócz tego mogą stać się również wspaniałymi przyjaciółmi. Praktycznie każda z nich można nauczyć wygwizdywać popularne utwory, a również mówić pewne zwroty lub pojedyncze słowa. Na pewno będzie to od nas wymagać odrobinę czasu, ale skutek na pewno rozweseli nie tylko nas ale również naszych bliskich. Znacznym plusem jest również fakt iż papugi afrykańskie, zwłaszcza te mniejszych rozmiarów, nie mają dużych wymagań. Nie są także kosztowne w codziennym utrzymaniu.

Skoro zamierzamy zezwolić naszym skrzydlatym przyjaciołom na swobodne rozprostowanie skrzydeł w domu, możemy być przekonani że nie będą one wymagać wyjątkowo okazałej woliery. Oczywiście skoro naszym pragnieniem jest zaoferowanie dużego pomieszczenia dla naszego przyjaciela, możemy sobie na nią pozwolić, w przypadku papugi jednak żadna klatka z pewnością nie okaże się zbyt okazała.

Problemy Papużek falistych i jak je zwalczać
Ara błękitna i jej popularna mowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme