Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Aleksandretta śliwogłowa | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Aleksandretta śliwogłowa

Aleksandretta śliwogłowa – informacje ogólne

Papuga aleksandretta śliwogłowa to papuga, której specyfika wskazuje, że jest to gatunek jest mało wymagający. Papuga odznacza się między innymi ogromnym dymorfizmem płciowym, co oznacza, że osobnik męski zdecydowanie i wyraźnie różni się od żeńskiego. Papużka szczególnie charakteryzuje się fioletowym kolorem upierzenia na głowie, co właśnie dało jej tę nazwę.

Kakadu cena
Aleksandretta obrożna sprzedam

2 komentarze

Add a Comment
  1. Poszukuję papugi wesołej i dorodnej. Czy aleksandretta śliwogłowa spełnia takie wymagania?

    1. Aleksandretty z reguły są dość żywiołowymi ptakami. Warto je hodować jeśli mamy przestrzeń w mieszkaniu oraz sporo czasu na zabawy z nimi. Papugi samotne żyją krótko i potrafią się paskudnie zdołować. Dla osoby, która szuka ptaka wesołego ten gatunek będzie jak najbardziej odpowiedni. Grunt to zapewnienie wzajemności w tej wesołości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme