Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Aleksandretta obrożna sprzedam | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Aleksandretta obrożna sprzedam

Witam. Mam do sprzedania papugę aleksandrettę obrożną. Ktoś wie, ile mogę za nią dostać? Na ile ją wycenić?

Aleksandretty obrożne to nie są tanie papugi. Minimalna cena, jaką trzeba za nią zapłacić, to około 600 zł. Oczywiście, są i takie, których cena sięga około dwóch tysięcy. To wszystko zależy od tego, w jakim wieku jest ta papuga i jak jest ułożona. Papugi młode są znacznie droższe niż starsze. Mają też zdecydowanie mniejsze zainteresowanie niż te młodziutkie osobniki.

Aleksandretta śliwogłowa
Aleksandretta obrożna hodowla

2 komentarze

Add a Comment
  1. Sprzedam aleksandrettę obrożną. Czy cena 400 zł jest adekwatna? Ptak ma 2 lata.

    1. Oczywiście, że tak. Ptaki te są dość drogie i na pewno niemądrym by było oddawać go za nic. Taka zaporowa cena sprawi też, że cały target odpowiedzi będzie składał się z konkretnych i pewnych siebie hodowców, a nie przypadkowych ludzi. Porównaj też ceny na portalach ogłoszeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme