Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Aleksandretta obrożna hodowla | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Aleksandretta obrożna hodowla

Witam, chcę zapytać o zasady i warunki hodowli aleksandretty obrożnej. Może ktoś coś powiedzieć?

Aleksandretta obrożna jest bardzo łatwa, miła i przyjemna w hodowli. Nie jest to gatunek bardzo wymagających papug, dlatego też nie ma co się szczególnie denerwować i martwić tym, czy uda się ją odpowiednio utrzymać i zadbać. Taka papuga na pewno dobrze się przyjmie w każdych warunkach hodowlanych. Wystarczy jej tylko troska.

Aleksandretta obrożna sprzedam
Aleksandretta obrożna cena

2 komentarze

Add a Comment
  1. Czy hodowla aleksandretty obrożnej jest w jaki sposób utrudniona? Czy ptak wymaga specjalnej opieki?

    1. Hodowla papugi obrożnej nie jest różna od innych hodowli. Trzeba pamiętać o podstawach opieki nad papugami. Ze względu na wielkość ten gatunek posiada inne potrzeby żywieniowe oraz więcej przestrzeni. Sporo informacji detalicznych można znaleźć na forach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme