Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Aleksandretta obrożna cena | Atlas Zwierząt Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102 Warning: Undefined array key "enableMultiple" in /usr/home/neon01/domains/e-zwierzeta.pl/public_html/wp-content/plugins/menufication/menufication.php on line 102

Atlas Zwierząt

Akwarystyka, gryzonie, psy, koty, ssaki, żółwie itp.

Aleksandretta obrożna cena

Witam. Chcę kupić papugę aleksandrettę obrożną. Ktoś wie, jaka jest średnia cena tego gatunku?

Aleksandretty obrożne to nie są tanie papugi. Minimalna cena, jaką trzeba za nią zapłacić, to około 600 zł. Oczywiście, są i takie, których cena sięga około dwóch tysięcy. To wszystko zależy od tego, w jakim wieku jest ta papuga i jak jest ułożona. Papugi młode są znacznie droższe niż starsze. Mają też zdecydowanie mniejsze zainteresowanie niż te młodziutkie osobniki.

Aleksandretta obrożna hodowla
Aleksandretta chińska

2 komentarze

Add a Comment
  1. Interesuje mnie zakup aleksandretty obrożnej. Jaka jest jej cena?

    1. Ten ptak to już wyższa cenowa półka. Oferty wahają się w kwotach od 200 zł do nawet 700 zł. Z hodowli nawet drożej. Papuga obrożna to już spory wydatek, dlatego trzeba sporo ogłoszeń przejrzeć by trafić na kwotę niższą od tej w wyżej podanym przedziale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-Zwierzeta.pl © 2008 - 2016 Frontier Theme